Skip to content
0532 233 59 27 0326 614 86 17 0850 304 28 27

İçindekiler

İskenderun Taşımacılık Uluslararası Nakliyat

Güvenli, hızlı, kaliteli, ekonomik, titiz, çalışmalarımızla müşterilerimizin memnuniyetini yeterli düzeyde sağladığımıza inanıyoruz. İskenderun Evden Eve Asansörlü Nakliyat ile hiçbir zorluğa girmeden malzemelerinizi transfer ediyoruz.

Hakkımızda

İskenderun evden eve nakliyat uzun zamandır beraber çalıştığımız ve taşınma konusunda gerçekten bilgi sahibi olan personellerimizle bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizden gelen talepler üzerine yüksek katlı ofislere dair asansörlü taşımacılık imkanlarını her zaman sunuyoruz. Müsait olduğunuz zaman diliminde gelerek her zaman en kısa süre içerisinde bu süreci tamamlamaktayız.

Ancak mesafeye bağlı olarak bu taşınma durumunun farklılık göstereceğini belirtebiliriz. Taşıdığımız her bir eşyanın tamamen bizim güvencemiz altında olduğunu göstermek adına sigortalıyoruz. Evden eve uluslararası  taşıma işlemlerinde fiyatlarımız her zaman uygun olsa da belli başlı şartlara bağlı olarak ortaya çıkacaktır. Araç, personel, asansör, eşya sayısı ve evin durumu bu kriterler olacaktır.

Misyon

Firmamız asansörlü nakliyat hizmetleri vermektedir. Sizlerde bu sayede yüksek katlarda sorunsuz taşınabilirsiniz. En önemlisi taşımacılık hizmetlerinde merdiven sorun olabiliyor. Bu yüzden bu hizmetimi alarak hızlı güvenli ve garantili bir taşınma süreci yaşayın.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyimli firmamız ve profesyonel ekibimiz ile profesyonel hizmetler vermekteyiz. Nakliyat sektöründe yol gösterici bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız. Asansörlü nakliye hizmetlerimizi sizlere yüksek katlarda sunuyoruz. Sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunan firmamız nakliyat şirketleri arasında en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Vizyon

Firmamız asansörlü nakliyat fiyatları bakımından en iyi teklifleri sunar. Bu yüzden sizlerde profesyonel bir asansörlü nakliye hizmetini ekonomik fiyat teklifleri ile alabilirsiniz. Aldığınız hizmetlerde profesyonel ekipler ile garantili hizmet vermekteyiz. Bu sayede sizlerde Ekinciler nakliyat şirketleri tarafından uygun fiyatlara sorunsuz Asansörlü nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Bu yüzden sadece asansör fiyatı ayrı olarak verilir yada taşıma hizmeti dahilinde fiyat verilir. Firmamız sizlere yazılı olarak fiyat teklifi vermeyi uygun görmüyor yalnız sizlere fiyat tablosu yazdık. Sizler bizleri arayarak en iyi teklifleri alabilirsiniz.

Back To Top