Skip to content
0532 233 59 27 0326 614 86 17 0850 304 28 27
Kırıkhan Evden Eve Nakliyat

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat Ev taşıma işlemlerine girişecek olan herkesin başlangıçta kara kara düşündükleri bir gerçektir. Tüm işlemleri halletmenin son derecede zor olacağı bilindiğinden ötürü profesyonel bir destek almakta her zaman fayda vardır. Bu hususta Kırıkhan evden eve nakliyat firmaları her zaman gereken imkanları yaratabilecek konumda bulunacaktır.

Ev taşıma işlemleri esnasında firmaların tutumu son derecede profesyonel olarak tabir edilmektedir. Son teknoloji ekipmanlar, işinin ehli personeller ve geniş araç filosu sayesinde kişilerin tam da istediği gibi bir taşınma dönemine girebilmelerini kolay hale getirebilecektir. Böylelikle de firmaların işleyişine bağlı olarak hasarsız ve kusursuz bir taşınma dönemini rahat bir şekilde gerçekleştirmek son derecede kolay olarak görülebilecektir.

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları taşıma işlemlerine başlamadan önce ön hazırlık sürecini ele alacaklardır. Kırıkhan evden eve nakliyat doğrultusunda ilk olarak ücretsiz ekspertiz desteği verilecektir. Bu hizmet esnasında evin durumu ve gerekli malzemeler tespit edilecektir. Bundan dolayı daha da kusursuz bir taşınma işlemine başlangıç yapmak son derecede kolay bir biçimde gerçekleşebilecek olan bir konu olarak tabir edilecektir.

Ekspertiz hizmetleri esnasında eşyaların ne şekilde ambalajlanacağı ve gerekli olan araçların tespiti gibi işlemler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda taşınma esnasında herhangi bir eksikliğin ortaya çıkmasına mahal verilmeyecektir. Her bir detayın tam da olması gerektiği gibi gelişmesi konusunda ekspertiz hizmetlerinin payı oldukça fazla olacaktır.

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Ev taşıma işlemleri öncesinde diğer bir gereklilik olarak sözleşme detayı öne çıkmaktadır. Kırıkhan evden eve nakliyat hususunda da her bir firmanın göz ardı etmemesi gereken bir ayrıntı olarak anılmaktadır. Firmayla kişilerin arasında mutlaka ele alınması gereken bir husustur.

Evden eve nakliyat sözleşmesiyle birlikte tüm eşyaların güvence altına alınması söz konusudur. Öte yandan ne tür işlemlerin yapılacağı ve ne kadara mal olacağı gibi ayrıntılar madde madde bu sözleşme içerisinde kendini gösterecektir.

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

Öncelikle “evden eve nakliyat nedir?” sorusuna cevap vererek yazımıza başlayalım. Taşınacak kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ev, iş yeri ve ofis eşyalarının hali hazırda bulundukları yerden istenilen yeni adrese istenilen zamanda taşınması için gerekli olan planlama ve bu planlamanın işleve geçirilme sürecidir.

Bu sürecin başarılı bir şekilde taşınan kişileri strese sokmadan başlatılıp bitirilmesi çok önemli bir konudur. Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak müşterilerimize bu sürecin rahat bir şekilde tamamlanması için hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti verirken hizmet kalitemiz için önemsediğimiz bazı noktalar vardır. İşte o noktalar…

 • Müşteri memnuniyeti
 • Uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet verme
 • Güvenilir hizmet
 • Profesyonel, iş bilen ekiple çalışma

Müşteri memnuniyeti: Biliriz ki ev taşıma işlemi genel olarak zorlu bir süreçtir. Yeni bir yere taşınma, muhite alışmaya çalışma gibi sıkıntıların içinde bir de eşyaları sorunsuz bir şekilde yeni adrese ulaşması oldukça önemlidir. Bu çerçevede müşterilerimizin istekleri Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak bizim için çok değerlidir. Daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizin referansları, bizim en büyük reklamımızdır.

Uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet verme: Ev taşıma işlemi ister istemez maliyetli bir iştir. Taşınacak kişiler, yeni taşınılan ev kiraysa ona kira, depozito gibi ücretler öderler; eğer ev satın alınmışsa zaten ev fiyatı ve devir işlemleri belirli bir ücret olarak kişileri ekonomik olarak zorlamaktadır. Bu sebeple müşterilerimiz taşımacılık hizmetini uygun olmasını tercih ederler. Biz de Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak bu tercihe saygı duymakta müşterilerimizi çok zorlamamaktayız. Evin nerede olduğu, taşınılacak adresin neresi olduğu, eşyaların miktarı, asansör sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı gibi pek çok kriter hesaplanarak müşterilerimize uygun bir fiyatlandırma yapılmaktadır.

Güvenilir hizmet: Taşınma gibi bir işi hangi firmaya emanet ettiğiniz gerçekten çok önemli bir meseledir. Aksi halde eşyaların zarar görmesi, kırılması, kaybolması gibi geri dönüşü olmayan pek çok mağduriyet yaşanmakta, evi taşınan kişiler büyük üzüntü ve pişmanlık yaşamaktadır. Bu bağlamda Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak size güvenli hizmet vermek amacıyla burada, sizlerin yanındayız. Daha önceki çalışmalarımızla, işinin ehli personelimizle eşya taşırken “Hangi firmaya güvenmeliyiz?” sorunun tamamen ortadan kalmaktadır.

Profesyonel, iş bilen ekiple çalışma: Eşyaları taşıyan firma kadar eşyaları taşıyan eller de oldukça önemlidir. Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firmasında iş güvenliği çerçevesinde kendi güvenliğine önem veren personelimiz aynı hassasiyetle siz kıymetli müşterilerimizin eşyalarına da önem vermektedirler. İhtiyaç duyulduğunda mobilyalarınız parçalara ayrılma işlemi bittikten sonra gerekli görülen paketleme malzemeleriyle paketlenir ve uygun taşıma koşullarıyla hem eski evden indirilir hem de yeni eve aynı hassasiyet ve özenle taşınır.

Eşyaları taşırken nerelerden tutmaları gerektiği, kapıdan çıkarırken merdiven inerken nasıl davranmaları gerektiği gibi pek çok önemli noktayı bilen tecrübeli personellerimizle çalışmaktayız. Yine aynı şekilde önemli olan nakliye araçlarımızda hem coğrafi hem de hava şartlarına uygun donanıma sahip bakımları düzenli yapılan araçlardır. Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak bu konulara hassasiyetle yaklaşıp sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Klasik Taşınma Sistemlerine Alternatif: Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık, özellikle yüksek katlı binalarda taşınılacak eşyanın bina dışına aktarılarak asansör yardımıyla indirilip daha sonra yeni taşınılan evin balkonuna ya da uygun penceresine asansör aracılığıyla eşyaların yaklaştırılarak taşınmasını sağlayan sistemdir.

Asansörlü taşımacılıkta kullanılan asansörler bu sistem için özel olarak üretilmiştir. İstenilen yüksekliğe kadar çıkıp havadaki rüzgâr da hesaplanarak güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Çoğu yüksek binada yük asansörünün olmaması, normal asansörlerin taşınma işlemine kapalı olması, dar merdiven boşlukları gibi sıkıntıları taşınacak olan kişileri zaruri olarak asansörlü taşımacılık sistemine iter. Siz de asansörlü taşımacılık sistemini kullanıp kullanmamak konusunda kararsızsanız işte size kararınızı kesinleştirecek bazı sebepler:

 • Eşyalara hasar verme riski her zaman daha azdır: Klasik taşınma sistemini düşünüp eşyaların dar merdiven aralarından geçirmeye çalışan personellerin ne kadar zorlandığını tahmin edebilirsiniz. Hem taşıdıkları eşyanın bir yeri çizilmesin, eşya bir yere çarpmasın diye uğraşırlar hem de kendilerine bir zarar gelmesin diye çabalarlar. Oysa Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık sisteminde bunların hiçbirine gerek yoktur. Eşyalar merdivenle indirilmek yerine apartmanın önünden uygun kata çıkartılan asansör yardımıyla daha rahat çıkarılır ve klasik taşıma sistemine göre daha az risklidir.
 • Eşyalar daha kısa sürede taşınır: Asansörlü taşıma sisteminde personelin görevi taşınmaya hazır hale gelmiş olan eşyayı ev boşaltılırken de eşya taşınırken de asansöre yüklemektir. Yani eşyanın merdivenden geçip geçmeyeceğini hesaplama, ona göre pozisyon alma gibi problemleri olmayan personeller daha hızlı çalışırlar ve zamandan tasarruf yapılarak taşınma işlemi daha kısa sürede tamamlanır.
 • Eşyalar taşınırken etrafa daha az rahatsızlık verilir: Taşınma süreci taşınan kişiler için ne kadar sıkıntılıysa bazen komşular için de o kadar sıkıntılıdır. Normal asansörlerin eşya taşımada kullanılması, eşyaların evden çıkarılırken çok gürültü oluşturması gibi nedenler hem eski evdeki hem de yeni evdeki komşuları huzursuz ve rahatsız edebilir. Ancak Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık sistemiyle evinizi asansörle taşıttığınızda taşınma işlemi bina dışında olacağı için komşular daha az rahatsız olacaklardır.
 • Klasik eşya taşıma sistemine göre daha az yorucudur: eşya taşıma işlemi hem zaman alan bir işlemdir hem de fiziksel ve psikolojik olarak insanları yorar. Sürenin git gide uzaması da insanların yorgunluklarını artırır. Asansörlü taşıma sistemi daha hızlı ve çabuk bir taşınma sağladığı için hem taşınan kişiler hem de eşya taşıyan ekip daha az yorulmuş olur.

Asansörlü Taşımacılık Sisteminden Yararlanmak İçin Gerekli olan Şartlar Nelerdir?

Taşınan kişiler asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak istese de bazen boşaltılacak ev ya da taşınılacak ev asansörlü taşımacılığa uygun olmayabilir. Bir evde asansörlü taşımacılık yapılması için evin aşağıdaki şartları sağlıyor olması gerekmektedir. İşte o şartlar…

 • İki apartmanın da asansör kullanımına uygun olması: apartmanların bulunduğu sokakların dar olması, apartmanın altında asansör kullanımına engel dükkân, bahçe gibi yerlerin bulunması asansörlü taşımacılık için elverişsiz ortam oluşturur.
 • Evlerin balkonlarının olması ya da bu işlem için uygun pencereye sahip olması: Bazı yüksek binalarda apartman bulunmayabilir. Evde nadir de olsa bu tarz kullanıma uymayan pencere de yoksa o evde de asansörlü taşımacılık hizmeti verilemez.
 • Bina önünde elektrik tellerinin bulunmaması: Günümüz şarlarında elektrik tellerin çoğu yer altına alınmış olsa da bazen bu tarz bir engelle de karşılaşılmaktadır.

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak biz, şartların uygun olduğu her yerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye her zaman hazırız. Uzman ekip arkadaşlarımızla hızlı, güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştirmek isterseniz lütfen bizi arayın.

Kırıkhan Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firmasına danışmadan evinizi taşımayın.

Back To Top