Skip to content
0532 233 59 27 0326 614 86 17 0850 304 28 27
Dörtyol Evden Eve Nakliyat

Dörtyol Evden Eve Nakliyat

Dörtyol Evden Eve Nakliyat Evlerini taşıma durumunda olan kişilerin profesyonel yardım almaları her zaman önerilen bir konudur. Bu doğrultuda Dörtyol evden eve nakliyat firmaları destek verecek ve bu sürecin tam da olması gerektiği gibi gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Ev taşıma işlemlerinin aşama aşama gerçekleştirilmesi hususunda bu firmalar ne kadar etkin bir halde olduğunu gösterecektir.

Ev taşıma işlemleri son derecede kaliteli ve mükemmel bir anlayış dahilinde gerçekleşecektir. Herhangi bir aksama, gecikme ya da eşyalarda arızalanma gibi durumlar yaşanmayacaktır. Son teknoloji ekipmanlar ve işinin ehli olan personellerle beraber bu sürecin olması gerektiği gibi gelişmesi muhtemel olacaktır. Bundan dolayı da her ev taşıma işleminde rahatlıkla tercih edilebilecek oluşumlardır.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Ev taşıma işlemlerinde öncelik olarak ekspertiz desteği verilecektir. Dörtyol evden eve nakliyat hizmetlerinin kusursuz bir şekilde gelişmesinde ön hazırlık süreci olacaktır. Gerekli materyaller ve ekipmanlara dair belirleme süreci bu şekilde işleyecektir. Gerekli olan tüm malzemelerin eksiksiz bir biçimde bulunması da bu taşınma işlemlerini doğrudan etkileyecektir.

Eşyaların ambalajlanmasından sonraki süre zarfında araca yerleştirilmesi işlemi gerçekleştirilecektir. Bizzat personeller tarafından sağlanacak olan bu işlemler sonrasında da aracın yeni adrese yönelmesi durumu ortaya çıkacaktır. Burada eşyaların paketlerinden çıkarılması ve ev sahiplerinin istedikleri gibi yerleştirilmesi sağlanacaktır. Ev sahiplerinin herhangi bir efor sarf etmeden ev taşıma işlemlerini gerçekleştirmeleri kolay yoldan gerçekleşecektir.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmaların ev taşıma konusunda belirgin ve sabit bir tarifesi yoktur. Dörtyol evden eve nakliyat firmalarına dair bu fiyat belirlemesi işlemleri bütün detayların ele alması sonucunda ortaya çıkar. Ev taşıma işlemlerinin bu doğrultuda gerçekleşmesi her bir seferinde tekrar edilecektir.

Fiyatların hesaplanması hususunda bazı kriterler firmalar tarafından esas alınacaktır. Bu kriterler doğrultusunda net bir rakam çıkarılacaktır. Öte yandan nakliyat firmaları zaman zaman yaptıkları promosyonlarla daha da ekonomik bir hale gelebileceklerdir. Tamamen bütçeleri destekleyen ve kusursuz bir hizmet kalitesine sahip olan desteğiyle ev taşıma işlemlerini etkin bir biçimde gerçekleştirmeye dair faaliyet göstereceklerdir.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

Bir yandan taşınma fikrine alışmanın psikolojik süreci devam ederken diğer yandan da eşyaların yeni adrese nasıl taşınacağı düşüncesi taşınan insanların zihinlerini meşgul etmektedir. Ama Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması ile bu evden eve nakliyat sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkıyor. Güvenilir firmamızla evden eve taşımacılık artık daha kolay…

Bir ev, iş yeri ya da büro taşınma sebebiyle boşaltılırken kişilerin üstlerine çok fazla yük binmektedir. Eşyaların taşınması için uygun araç bulma, eşyaları tek tek paketleyip zarara uğratmamaya çalışma, bunları yaptıracak personel bulma gibi pek çok sorun Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ile profesyonel ellerle çözüm bulmaktadır. Gerek Hatay Dörtyol içinde şehir içi taşımacılık da gerekse Hatay Dörtyol’dan ülkemizdeki diğer illere eşya taşımacılık da güvenilir bir firma bulmak çok kolay değildir. Bu tarz probleme en güvenilir adres Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılıktır. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firmasında evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanmaya başlamadan önce siz taşınmaya ön hazırlık yaparsanız, eşyaları toparlamak çok daha rahat olacaktır. Peki, taşınan kişilerin taşınma öncesi yapması gereken ön hazırlıkta neler olmalı? Haydi gelin buna birlikte bakalım…

 • Fazla ve gereksiz olan eşyalarınızdan arının.
 • Evi boşatma süreci başladıysa yiyecek alışverişinizi kısıtlayın.
 • Eşyaları size en az lazım olana göre toplayın.
 • Şahsi ve değerli evrak ve eşyalarınızı önceden ayırın.

Fazla ve gereksiz olan eşyalarınızdan arının: Taşınma sadeleşmek önemli bir fırsattır. Uzun zamandır dolapta duran elbiseler, kullanılmayan ev eşyaları, son kullanma tarihi geçmiş ilaç ve yiyecekler gibi pek çok şey taşınmadan önce gözden geçirilmelidir. Bunlardan kimisi ihtiyaç sahiplerine ulaştırılabilir, ikinci el uygulamalarında satışa çıkarılabilir, kimisi de gerçekten kullanım dışı olduğu için çöpe atılabilir. Bu şekilde hem evinizdeki gereksiz eşyalardan arınırsınız hem de elden çıkarma şekline göre başka insanlara yardım etmiş ya da eşyanızı nakit para çevirmiş olursunuz.

Evi boşatma süreci başladıysa yiyecek alışverişinizi kısıtlayın: Beyaz eşyalar taşınma sırasında en hassas olan eşyalardandır. Özellikle derin dondurucu, buzdolabı gibi eşyalar önceden boşaltılmalıdır. Bu sebeple taşınma kesinleştiğinde buzdolabındaki ve derin dondurucudaki yiyecekleri öncelikle tüketmeye özen gösterin. Bunların yanında yine yiyecek dolabınızdaki ya da kilerinizdeki bozulması kolay olan yiyecekler de tüketilebilir. Bu şekilde hem israfın önüne geçersiniz hem de yiyecekleri bozulma, kokma gibi olumsuzluklarından korunmuş olursunuz.

Eşyaları size en az lazım olana göre toplayın: Özellikle eşyalarınızı kendiniz toplayacaksanız kullanımı az olandan çok olana doğru bir toplama işlemine başlarsanız sonrasında koliler içinde eşya aramak zorunda kalmazsınız. Mesela kitaplığınızı boşaltarak eşyalarınızı toplamaya başlayabilirsiniz ya da mutfağınızda misafirler için kullanılan yemek takımını da toplayıp uygun şekilde paketleyebilirsiniz. Sıra kıyafetlerinize geldiğinde de en az kullanılan abiye, takım elbise ya da mevsimine göre yazlık kışlık ayrımını gözeterek eşyalarınızı toparlamanız sizler için daha rahat olacaktır.

Şahsi ve değerli evrak ve eşyalarınızı önceden ayırın: Eşyalar toplanırken ya da taşınırken evin içinde ister istemez bir karmaşıklık olacaktır. Bu karmaşıklık içinde değerli ve şahsi eşyalarınızı kaybolma, hangi kolide olduğunu bulamama gibi bir durumla karşı karşıya kalmamak için bu eşyaları taşınma öncesinde kaldırırsanız sizler için daha stressiz bir süreç olur.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi olarak müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak için dikkat ettiğimiz bazı noktalar vardır. İşte onlar…

 • Evin gezilmesi
 • Eşyaların miktarına ve boyutuna bakma
 • Eşya paketlenmesinin nasıl olacağına karar verme
 • Eşyaların indirme işleminin nasıl yapılacağına karar verme
 • Eşyaların yeni adrese nasıl taşınacağına karar verme

Evin gezilmesi: Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermek için öncesinde boşaltılacak ev gezilir. Evin konumu, kaç oda olduğu, merdiven aralıkları, asansör kullanımının olup olmadığı gibi durumlar kontrol edilir.

Eşyaların miktarına ve boyutuna bakma: Ev gezilirken eşyalara ayrıntılı bir şekilde bakılır. Beyaz eşyalar, büyük mobilyalar, diğer eşyalar gözden geçirilerek hangi boyuttaki araçla, kaç personelle iş yapılacağına karar verilir.

Eşya paketlenmesinin nasıl olacağına karar verme: Evin içindeki eşyalara bakılırken özellikle büyük mobilyaların parçalanarak paketlenmesinin nasıl olacağına karar verilmektedir. Eşyaların balonlu naylon, streç film, büyük korunaklı kâğıtlarla neye göre paketleneceğine karar verilerek taşınma günü daha çabuk bir şekilde işlemler tamamlanır.

Eşyaların indirme işleminin nasıl yapılacağına karar verme: Evi gezen Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ekibinden arkadaşlarımız evin hangi yöntemle taşınacağına siz değerli müşterilerimizle birlikte karar vermektedir. Boşaltılan evin ve taşınılan yeni evin kaçıncı katta olduğu, merdiven aralıkları, eğer yüksek bir bina ise yük asansörünün kullanım durumuna bakılarak eşyaların klasik şekilde mi yoksa asansörlü taşımacılık sistemiyle taşınacağına karar verilir. Eğer asansörlü taşımacılık olacaksa bu sefer evin bulunduğu sokağa da bir göz atılır. Sokağın asansör sisteminin kullanımına uygun olması gerekmektedir.

Eşyaların yeni adrese nasıl taşınacağına karar verme: Eski evden getirilen eşyaların yeni evde nasıl taşınacağına yine siz değerli müşterilerimizle Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ekibi olarak birlikte karar vermekteyiz. Eski evde dikkat edilen durumlara da burada dikkat edilerek evin klasik şekilde mi yoksa asansörlü taşımacılık sistemiyle mi taşınılacağı netleştirilir. Tabii eşyalar bir şehirden başka bir şehre taşınacaksa hangi sistemin kullanılacağına taşınan kişilerin karar vermesi çok daha mantıklı görünmektedir.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık neden bu yolu seçer?

Ev, iş yeri, depo, büro ya da herhangi başka bir yer taşınırken taşınma işinde profesyonelce çalışmak çok önemlidir. Çünkü evden eve nakliyat işinde daha önce bizi tecrübe etmiş olan müşterilerimizin referansları bizim için çok kıymetlidir. Biz de öncesinde müşterilerimizle bu yolla bir kontağa geçerek hem taşınan kişileri hem de Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak kendimizi işimiz konusunda sağlama alırız. İşimizi şansa bırakmadan sorunsuz ve hızlı bir taşıma işlemini müşterilerimizle birlikte tamamlamış oluruz.

Neden Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık Firması ile Eşyalarımızı Taşımalıyız?

Evden eve nakliyat işini yapan pek çok firma mevcuttur. Ancak bu iş profesyonel ve tecrübe gerektiren bir iştir. Özellikle taşıma işi için istenilen ücretler de göz önünde bulundurulursa

 • Profesyonel hizmet veren
 • Güvenilir
 • İşinde tecrübeli ekip arkadaşlarıyla çalışan
 • İş ahlakına önem veren
 • Müşteri memnuniyetini önemseyen
 • Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen

Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması ile eşyalarınızı taşıtırsanız pişman olmazsınız. Sizin istekleriniz ve firmamızın bağlı olduğu çalışma şartlarına göre yaptığımız anlaşma ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak sizi yüklerinizde kurtarmak için buradayız. Hizmet ücreti ve aklınıza takılan diğer sorular için lütfen arayın.

Back To Top