Skip to content
0532 233 59 27 0326 614 86 17 0850 304 28 27

Denizciler Evden Eve Nakliyat

Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

Yapılan bir anketle Türkiye’de “Neden Taşınıyorsunuz?” sorusuna verilen birden çok cevap vardır.

 • Yeni ev alma
 • Tayin ve atama durumu
 • İş değişikliği
 • Ailevi sebepler
 • İşe yakın olma
 • Daha iyi bir komşu

Bu ankette verilen cevaplardandır.  Bu cevaplar doğrultusunda da görüyoruz ki taşınmak için insanların farklı sebepleri olabilmektedir. Sebebiniz her ne olursa olsun Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak iş ve yaşam ortamını değiştirme konusunda siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Güvenilir ve profesyonel bir hizmet için sizleri bekliyoruz.

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmadan önce taşınma için bazı hazırlıklar yapmanız taşınma gününde sizleri daha rahat ettirecektir. İşte taşınma gününden önce yapmanız gereken bazı şeyler…

 • Taşınmaya işlemlerine erken başlayın
 • Toplanma işine az kullanılan eşyalardan başlayın
 • Farklı boyutlarda kolileri biriktirin
 • Küçük eşyalarınızı paketlemek için paketleme malzemesi edinin
 • Yeni evde eşyaları koyacağınız yerleri kafanızda belirleyin

Taşınmaya işlemlerine erken başlayın: Taşınmaya kesin karar verdiyseniz işlerinizi son güne bırakmamakta yarar var. Kafanızda bir plan yaparak evden eve nakliyat firmanıza bir an önce karar verin. Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak size bu konuda yardım etmeye hazırız. Birlikte yapacağımız planla taşınma gün ve saatinden taşınma şekline kadar pek çok bilgiye birlikte karar vererek süreci daha az stresli bir hale dönüştürebiliriz.

Toplanma işine az kullanılan eşyalardan başlayın: Taşınma esnasında toplanma işine ne kadar erken başlanılırsa süreç o kadar rahat atlatılır. O yüzden en çok kullanılmayan dolaplarınızdan, eşyalarınızdan toplanmaya başlayabilirsiniz. Artık kullanmak istemediğiniz eşyalardan arınarak hem yüklerinizden kurtulmuş olursunuz hem de yeni evinizde daha sakin bir düzene kavuşmuş olursunuz.

Farklı boyutlarda kolileri biriktirin: Farklı türlerden pek çok eşyamız taşınmadan önce toparlanmayı beklemektedir. Mutfak malzemelerinden ayakkabı dolaplarına, kırtasiye eşyalarından banyo dolaplarındaki deterjanlara kadar çok fazla eşya kolilere yerleştirilecektir. İşte bu yüzden farklı boyutlardaki kolilere ihtiyaç duyulacağından öncesinde bunları biriktirmeye başlamak da yarar var.

Küçük eşyalarınızı paketlemek için paketleme malzemesi edinin:  Özellikle kişisel eşyalar söz konusu olduğunda ıvır zıvır diye tabir ettiğimiz çok fazla eşyamız olduğunu fark ederiz taşınma esnasında. Bunların hepsini tek tek toplamak; streç film, balonlu pat pat naylonla sarmak gerekebilir. Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak ihtiyacınız olan bu tarz malzemeleri taşınma günü yanımızda getireceğiz. Ama siz bu tarz eşyaları öncesinde toplamayı tercih edeceğiniz için bu tarz paketleme malzemelerini önceden edinirseniz daha rahat toplanırsınız.

Yeni evde eşyaları koyacağınız yerleri kafanızda belirleyin: Taşınılacak yeni evin oda sayısı, güneşe göre konumu, kaçıncı katta olduğu gibi özellikleri bir önceki evle benzerlik de gösterebilir farklılık da. Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak taşınma günü taşınılan eski eve geldiğimizde büyük mobilyaları parçalarına ayırmaktayız. Böylece eşyalar daha güvenli ve daha rahat taşınmaktadır. Siz de yeni evde hangi mobilyayı, hangi odaya koyacağınıza karar verirseniz eşyalar tecrübeli olan iş arkadaşlarımız tarafından yeni evde kendisine ait olan odaya bırakılarak yeniden montajlanır ve istediğiniz yere yerleştirilir.

Evden eve nakliyat süreci meşakkatli ve stresli bir süreçtir. Özellikle de şehirlerarası taşımacılıkta bu stresin oranı daha da artar. “Eşyalarım nerede, ne zaman gelecek, yolda başına bir şey geldi mi?” gibi onlarca soru eşyalar sağ salim eve ulaşana kadar taşınan kişilerin zihnini meşgul etmektedir. Bu noktada güvenilir bir firmayla çalışmak çok önem arz eder. Hem eşyaların nasıl taşınması gerektiğini bilen hem de size evden eve nakliyatın hangi hizmetleri kapsadığını detaylıca anlatan bir firmayla iş yapmak sizleri de psikolojik olarak rahatlatacaktır. Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak size bu güvenle kaliteli hizmet vermekteyiz.

Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firması olarak size iyi bir taşınma deneyimi yaşatmak istiyoruz. Bunun için işimizi yaparken bazı konuları çok önemsiyoruz. İşte o konular…

 • Planlama
 • Eşyaların paketlenmesinde özen
 • Deneyimli elemanlarla çalışma
 • Hızlı ve kaliteli bir taşıma işlemi
 • Uygun fiyatlandırma

Planlama: Ev taşıma işi baştan sona profesyonel bir iştir. Nakliye firmasının saat kaçta geleceğinden eşyaları nasıl taşıyacağına, asansör sisteminin kullanılıp kullanılmamasından kaç elemanla, hangi araçla taşıma yapılacağına kadar pek çok konu önceden görüşülmelidir. Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak müşteri memnuniyetini çok önemsediğimiz için evi taşınacak olan müşterilerimizle bu planlamanın yapılmasını çokça önemsiyoruz.

Eşyaların paketlenmesinde özen: Evi taşınan kişilerin endişe duyduğu en önemli konu eşyalarının çizilmeden, bir zarara uğramadan yeni taşınacak olan adrese teslimidir. Bunun için de eşyaların demonte yoluyla parçalara ayrıldıktan sonra özenle paketlenmesi çok önemlidir. Eşyalar türlerine göre farklı paketleme malzemeleriyle sarılıp sarmalanmaktadır. Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firmasının verdiği hizmette bazı eşyalar sadece kâğıtlara sarılırken bazıları için özel balonlu pat pat naylonlar, streç filmler kullanılır.

Deneyimli elemanlarla çalışma: Eşyalar taşınırken işinde tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla çalışmayı çok önemsemekteyiz. Çünkü büyük eşyaların kapılardan geçirilmesi, merdivenden indirilecekse tırabzanlara çarpmaması gibi durumları deneyim sahibi elemanlar bakarak bile anlamaktadır. Eşyanın boyutuna göre eşyaya yön vererek eşyanın başına bir zarar getirmeden eşyayı araca indirirler. Eğer siz değerli müşterilerimiz asansörlü taşımacılık sistemini kullanmak isterseniz aynı şekilde bu eşyaların asansöre güvenle yerleştirilmesi ya da asansörden güvenle indirilmesi gibi işlemler deneyimli ekip arkadaşlarımızla kolayca işleve dökülmektedir.

Hızlı ve kaliteli bir taşıma işlemi: Taşınma işlemleri hepimizin bildiği klasik taşıma işlemiyle ya da asansörlü taşıma işlemiyle yapılır. Özellikle hızlı bir taşıma işlemi asansörlü taşıma sistemiyle yapılırsa daha hızlı biter. Ama şartların elvermediği durumlarda elemanlarımızın profesyonel çalışmasına bağlı olarak eşyalar hızlıca taşınır. Kaliteli bir taşınma süreciyle müşterilerimiz memnun edilir.

Uygun fiyatlandırma: Evden eve nakliye işleminin ücreti belirlenirken özellikle eski taşınılan evle yeni taşınılacak ev arasındaki mesafenin kilometre üzerinden hesaplanması önemsenir. Bunun yanında eşyanın miktarı, kaç elemanla çalışılacağı, araç kapasitesi ve asansörlü sistemin kullanılıp kullanılmaması gibi kıstaslarla evden eve nakliye hizmetinin ücreti belirlenmektedir. Ayrıca eşyanın hangi gün taşınacağı da fiyatlandırmada bir diğer önemli kriterdir. Eşyanın hafta sonu taşınması genel olarak müşterilerimizin isteği olsa da müsait olan müşterilerimizin hafta içi taşıma yaptırmasını tavsiye ederiz. Hem trafik sıkışıklığı gibi bir problemle karşılamamak hem de daha uygun fiyatlandırma için bu fikri bir düşünün.

Bu ve benzeri konularda Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak gösterdiğimiz özenle, güvenilir hizmetle siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Hizmet kalitemizden asla taviz vermeden titizlikle çalışmaktayız. Hatay İskenderun, Denizciler başta olmak üzere şehir içi taşımacılıkla ve Hatay’dan pek çok ile şehirlerarası taşımacılıkla yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Siz de Denizciler Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ile eşyalarınızı taşıyın, kafanız rahat olsun. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. Bize uğramadan evinizi taşıtmayın…

Back To Top