Skip to content
0532 233 59 27 0326 614 86 17 0850 304 28 27
Belen Evden Eve Nakliyat

Belen Evden Eve Nakliyat

Belen Evden Eve Nakliyat Ev taşıma işlemlerinde nakliyat firmalarına yönelmek genel itibarıyla kolaylık sağlayan bir durumdur. Bu işlemleri ne şekilde gerçekleştireceğini bilen ve sistematik bir biçimde çalışan Belen evden eve nakliyat firmaları hususunda genel olarak etkili neticeleri yaratabilecektir. Ev taşıma işlemlerinin layıkıyla yapılması hususunda son derecede cazip şartları aktarabilecektir.

Taşıma işlemlerinde firmalara yönelme halinde temel olarak hazırlık evresi ciddiye alınacaktır. Firmaların ilk aşamada ücretsiz ekspertiz desteği vermesiyle beraber tüm gerekli malzemeler ve ekipmanlara dair faaliyetler yürütülecektir. Bu sürecin nasıl işleyeceği planlanacak ve herhangi bir aksamaya mahal verilmeyecektir. Tamamen ev sahiplerinin istedikleri şartlar altında sonuç almalarına dair bu tip bir işleyiş hayata geçirilecektir.

Belen Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ev taşıma konusunda ilk olarak eşyaların ambalajlanması işlemi gerçekleştirilecektir. Belen evden eve nakliyat sürecinde herhangi bir hasara maruz bırakmamak ve tamamen etkin bir taşınma işlemini gerçekleştirmek için bu eylemler dikkate alınacaktır. Sonrasında eşyaların araca yüklenmesi ve gereken konuma gönderilmesi süreci gerçekleşecektir. Araç içerisine eşyaların düzgün bir biçimde yerleştirilerek sabitlenmesinden dolayı herhangi bir sıkıntı ortaya çıkmayacaktır.

Araçtan indirilecek olan eşyalar, yeni eve aynı özenle taşınacaktır. Sonrasında da eşyaların ambalajlarından çıkarılması ve ev sahibinin belirttiği üzere yerleştirilmesi gibi bir durum aktif olacaktır. Müşterilerin herhangi bir girişim içerisinde olmadan evlerini taşımalarında firmalar ne kadar etkin bir halde olduğunu gösterebilecektir.

Belen Evden Eve Nakliyat İletişim

Firmaların ne şekilde bir taşıma işlemine gireceğini anlayabilmek adına iletişim kurmak son derecede önemlidir. Belen evden eve nakliyat işleminin ne şekilde gerçekleştiği ve ne kadara mal olacağı gibi verilere erişmek için firmalarla iletişim kurmak gerekecektir. Bu durum seçim evresini de kolaylaştıracak ve bu sürecin elverişli bir biçimde tamamlanmasına olanak verecektir.

İletişim kurulduktan sonraki süre zarfında evden eve nakliyat işlemlerinin ne zaman gerçekleştirileceği konusunda bilgi verilecektir. Ev hakkında da gerekli bilgiler verildikten sonra bu işlemlerin tam da zamanında başlayacağı gözlemlenebilecektir. Böylelikle ev taşıma işlemlerinin daha da mükemmel bir biçimde tamamlanması adına bu süreç bir hayli önemli bir halde bulunacaktır.

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

Yaşanılan bir evden başka bir eve taşınma, yıllardır hepimizin yaşadığı bir süreçtir. Bu süreçlerin daha kısa ve daha sorunsuz olması için Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hızlı, güvenilir ve uzman ekibimizle evinizi kısa sürede istediğiniz yerden istediğiniz başka bir lokasyona taşıma hizmetiyle sizlerleyiz.

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ile taşınma sürecinin nasıl olacağını gelin 12 soru ile birlikte öğrenelim. İşte o sorular…

Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık hizmeti ile hangi eşyalar taşınır?

İster ev ister büro isterseniz daha farklı bir mekân taşıması olsun eşya sınırlaması olmadan hemen hemen bütün eşyalarınızı eski taşındığınız yerden alıp yeni taşınacağınız yere güvenle ulaştırır, isteğiniz doğrultusunda da evin içine yerleştiririz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız, evde size ait olan avize, tablo gibi eşyaların da sökümünü yapıp yeni evinizde istediğiniz yere tekrar asar.

Evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile evimi taşıtmak istediğimde eşyaları sökmem gerekir mi?

Hayır, buna gerek yok. Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık’ın verdiği marangoz hizmetiyle eşyalar demonte edilerek parçalara ayrılıp yeni taşınılan evde bu eşyaların tekrar montajı yapılır.

Evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarım nasıl paketlenir?

Eşya paketleme işi eşyanın türüne ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak biz streç film, balonlu pat pat naylon gibi paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalara zarar gelmemesi için o eşyanın ihtiyacı ne ise ona göre hareket etmekteyiz. Mesela bir koltuk yastığını sadece poşete koymak yeterli olurken bir ayna taşıyacağımız zaman hem karton hem balonlu pat pat naylon hem de streç film kullanmaktayız. Bazen bunlara ek olarak gerekli görülen yerde kolilerle de paketleme işlemini desteklemekteyiz.

Evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile şehirlerarası hizmet verildiğini duydum peki bu hizmet ile kısa mesafede de eşyalarım taşınır mı?

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi olarak şehir içi ve şehirlerarası olarak Türkiye’nin her yerine eşyanızı taşımaktayız. İsterseniz Hatay Belen’den İstanbul’a eşyanız taşınır, isterseniz Belen’de iki sokak arkadaki yeni evinize eşyanız sağ salim ulaştırılır, evinize yerleştirilir.

Yüksek katlı bir evde oturuyorum. Taşınırken evden eve nakliyat eşyalarımı nasıl indirecek, eşyalarıma zarar gelir mi?

Yüksek katlı bir evden eşya indirirken ya da yüksek katlı bir eve eşya çıkarırken asansörlü taşımacılık sistemi kullanılmaktadır. Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketimizin hizmetlerinin içinde bulunan asansörlü taşımacılıkla evin olduğu kata asansör sistemi kurulmaktadır. Bu sistem sayesinde eşyaların bir yerlerine zarar verilmeden herhangi bir yerinde ezik, çizik gibi problemler yaşanmadan eşyalar istenilen kattan indirilip istenilen kata çıkarılmaktadır.

Evden taşınırken komşularımı rahatsız etmek istemiyorum, böyle bir taşınma mümkün mü?

Elbette mümkündür. İşinde uzman olan ekip arkadaşlarımız işlerini yaparken rahatsız edici derecede gürültü yapmazlar. Ayrıca asansörlü taşımacılık sistemi kullanarak da bu rahatsızlığı minimum seviyeye indirmek mümkündür. Apartmanın içinden değil de dışından bir taşımacılık olduğu için komşuların etkilenmesi çok az olur. Aynı şekilde eşyaların yeni eve asansörlü taşımacılık sistemiyle taşınmasında da bu durum geçerli olur. Eşyaların dışarıdan asansörle taşınmasıyla yeni komşular da daha az rahatsız olmakta, apartmanın temizliği de bu durumdan çok az etkilenmektedir.

Evden eve nakliyatta eşya taşınırken hangi araçlar kullanılmaktadır?

Şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık yaptığımız için ülkemizin coğrafi şartlarına ve denk gelinecek hava koşullarına uygun nakliye araçlarımız mevcuttur. Taşınacak eşyanın sayısına ve büyüklüğüne göre araçlarımızın boyutları da değişiklik göstermektedir.

Evimizin eşyalarını Hatay Belen’den başka bir şehre taşımak istiyoruz. Bu işlem ortalama kaç gün sürer?

Şehir içi eşya taşıma işlemi genellikle sabah saatlerinde başlayıp akşamüstü gibi sona ermektedir. Şehirlerarası taşımalarda ise bu sürenin değişiklik gösterdiğini söylemekte fayda var. Taşınılacak olan evdeki eşya sayısı ile yolda geçirilecek süre ve eşyaların yeni eve taşınması gibi süreçlerin tamamı bu süreyi oluşturur. Özellikle iki şehir arasındaki mesafenin kaç kilometre olduğu ve bu mesafenin kaç saatte aşılacağına göre sürede de değişiklik olabilir.

Evim taşınırken sadece mobilyalarım ve beyaz eşyalarım taşınsın istiyorum. Bu mümkün müdür?

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi olarak sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bir evi ya da büroyu bütün eşyalarıyla taşıyabilirken eğer belirli eşyaların taşımasını isterseniz de siz değerli müşterilerimiz yanındayız. Sizlerin isteği üzerine ekip arkadaşlarımız istediğiniz eşyaları istediğiniz şekilde taşıyabilmektedir. Bu hizmetin ücreti de taşınan eşyanın içeriğine ve sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile ev taşımak çok mu maliyetlidir?

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketinin verdiği taşımacılık hizmeti profesyonel bir hizmettir. Bu konuyla ilgili tecrübe sahibi ekibimizle evinizdeki eşyaların başına bir şey gelmeden yeni evinize taşımaktayız. Bu hizmetin ücreti ise bazı değişenlere göre belirlenmektedir. En önemli değişken eşyaların taşınacağı evler arasındaki mesafedir. Yani boşaltılan ev ile eşyanın taşındığı ev arasında kaç kilometre mesafe olduğu fiyat hesaplamasında oldukça önemlidir. Bunun yanında taşınacak olan eşyaların miktarı, demontaj-montaj hizmetinin olup olmayacağı, asansörlü taşıma hizmetinin kullanılıp kullanılmayacağı gibi durumlarda taşımacılık ücretinin hesaplanmasında önemli olan kriterlerdendir. Biz, bizden hizmet almak isteyen bütün müşterilerimize en uygun fiyatı vermeye, onların eşyalarını en uygun ücretle taşımaya hazırız.

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketine neden güvenmeliyiz?

Şirketimiz işinde tecrübe sahibi kalifiye personelle çalışmaktadır. Personel kalifiyesinin yanında Türkiye’nin coğrafi şartlarına uygun araç sayısı, her daim müşteri memnuniyetini önemseyen çalışma politikasıyla hizmet vermekteyiz. Bizimle daha önce çalışıp ev ya da büro taşıtmış olan eski müşterilerimiz de bizlere referans olup sizlerin aklındaki soruları cevaplayacaktır.

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi ile taşınan bir eşyama zarar geldi, bu zararı kim karşılar?

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi taşınacak olan kişilerin eşyalarına zarar gelmemesi için çok dikkatli ve çok özenli çalışmaktadır. Gerek paketleme esnasında gerekse taşınma esnasında eşyaların başına bir şey gelmemesi için uğraşmaktadırlar. Ancak her türlü çabaya rağmen olur da bir zararla karşılaşılırsa anlaşma esnasında size verilen bilgiler ışığında eşyaların taşınma garantisinde olduğunu bilirsiniz. İşte bu sebeple aksi bir durumda da şirketimizin sizin haklarınızı gözeteceğinden emin olabilirsiniz.

Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi olarak gerek Hatay Belen, Hatay merkez ya da başka ilçeler arasında gerekse şehirlerarası hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizin yanında Hatay’dan topladığımız eski evinizi Türkiye’nin her şehrine güvenilir nakliye araçlarımızla, işinde uzman tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ve uygun bütçe politikamızla taşımak için siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Şehirlerarası ya da şehir içi evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmetleri için Belen Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketine uğramadan evinizi taşımayın. Aklınıza takılanları sormak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın. Bize danışmadan evinizi taşımayın…

Back To Top