Skip to content
0532 233 59 27 0326 614 86 17 0850 304 28 27
Antakya Evden Eve Nakliyat

Antakya Evden Eve Nakliyat

Antakya Evden Eve Nakliyat Ev taşımacılık işlemleri ciddi bir konumda ele alınması gereken hususlardır. Bu noktada firmaların desteğine gerek duyulmalı ve onlarla beraber hareket edilmelidir. Böylelikle daha eksiksiz ve daha kısa sürede tamamlanacak bir evre olacağı da gözlemlenebilecektir. Antakya evden eve nakliyat hususunda da aynı tip bir arayış içerisinde olmakta fayda vardır.

Ev taşıma işlemlerine dair işleyiş her zaman en uygun kriterlerde gerçekleşecektir. Firmalar da bunun bilincinde bir hareket sergileyerek, herhangi bir soruna mahal vermemektedir. Ev taşıma sürecini zamanında ve uygun şartlar altında taşımaya dair işlemlerini gerçekleştirme konusunda sorunsuz bir işleyişi hayata geçirmektedir.

Antakya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ev taşıma süresince müşterilerin herhangi bir işlemin içerisine girmemeleri ve tamamen bekledikleri gibi bir sonuca ulaşmaları hali görülebilmektedir. Antakya evden eve nakliyat konusunda bu tip destek her seferinde ortaya konulmaktadır. Ev taşıma konusunda uzman personelleri ve son teknoloji ekipmanları kullanarak, bu süreci olabildiğince ideal bir hale getirme durumu kendini gösterecektir.

Ev taşıma konusunda firmalar hakkında birtakım değerlendirmeler de seçim esnasında dikkate alınmalıdır. Bundan dolayı da kullanıcıların tam olarak istedikleri gibi bir taşınma süreci içerisine girebilmeleri durumu ortaya çıkacaktır. Evlerdeki eşyaların tam da istenildiği gibi taşınması konusunda firmaların tavır ve hareketleri bir hayli dikkate alınması gereken bir konu olmalıdır.

Antakya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ev taşıma işlemlerini daha kısa süreye tabi tutacak olan asansör detayı da gereken kriterlerde gerçekleştirilebilecektir. Antakya evden eve nakliyat firmaları gerek gördükleri süre zarfında bu işlemleri hayata geçirmekten geri kalmayacaklardır. Bundan dolayı da bu işleyişin tam da arandığı gibi tamamlanması konusunda da cazip kriterleri içerebilecek biçimde destek verecektir.

Asansörlerin evin balkon ya da pencerelerine sabitlenerek, eşyaların ev dışından taşınması işlemi hayata geçirilecektir. Eşyaların bu platformlardan düşmesini engellemek için sabitlenmesi ve anlık süre zarfında bu işlemin tamamlanması gibi bir durum ortaya çıkabilecektir. Genel itibarıyla bu şekilde bir sonucu yaratarak, herhangi bir gecikme ya da aksama durumunun yaşanmasının da önüne geçebilecektir.

Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

Pek çok insan yaşadığı evi ne kadar sevse de bazı sebeplerden dolayı ev değiştirmek zorunda kalabilir. Meslek gereği atama ve tayinler, başka şehir ya da semtlerde daha uygun iş seçeneklerinin olması gibi şahsî sebeplerin yanında oturulan evdeki sıkıntılar, kira artışı, yeni ev satın alma gibi sebeplerle de ev değişikliği yapılabilir. Bu da ister istemez taşınacak kişilerin ilgilenmesi gereken yeni bir sayfa olarak karşılarına çıkacaktır. Bu aşamada taşınacak olan kişilerin bunu nasıl yapacaklarıyla ilgili karar vermesi gerekir. Elbette insanlar kendi imkânlarıyla da ev taşırlar. Ama profesyonel olarak bu işi yapanlardan yardım almak taşınan kişileri her anlamda büyük bir yükten kurtaracaktır. Güvenilir ve işinde uzman kadrosuyla Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi olarak sizin bu ihtiyacınızı karşılamaya talibiz.

Türkiye’nin dört bir yanına evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmamız sizler için en uygun fiyatlandırmayı yapar. Profesyonel ve güvenilir hizmetiyle de siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyar.

Neden Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ile Çalışmalıyız?

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık yapan pek çok firma bulunmaktadır. Peki Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketini diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Hadi gelin bu sorunun yanıtlarına bakalım:

 • Profesyonel taşımacılık
 • Güvenilir ve işinde uzman ekip
 • Disiplinli bir çalışma düzeni
 • Nakliye işinde kullanılan araçların kalitesi
 • Bütçe dostu fiyat politikası

Profesyonel Taşımacılık: Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ile ister ev ister büro taşıyın isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızın paketlenmesinden taşınılan evde onları yerleştireceğiniz odaya kadar en ince ayrıntısıyla uğraşarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Bunu yaparken de anlaşılan koşullardan çıkmadan profesyonelce davranıp sizi zor durumda bırakmayız.

Güvenilir ve işinde uzman ekip: Taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken en önemli konu, taşınacak olan eşyanın bir zarara uğramamasıdır. Eşyanın kırılması, bir yerinin ezilmesi ya da çizilmesi gibi bir hasarla karşılaşmamak için daha önce bu işi yapmış güvenilir ve uzman bir ekiple evlerinizi taşımaktayız. Evinizin büyüklüğü, eşya sayınız gibi bilgiler ışığında ekibimizi oluşturan kişi sayısı değişiklik göstermektedir.

Nakliye işinde kullanılan araçların kalitesi: Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ekibi tarafından evdeki oda ve eşya sayısına göre nakliye yapılacak araç belirlenir. Araçlarımız Türkiye’nin coğrafi şartlarına uygun olarak seçilir ve siz değerli müşterilerimize hizmet verir.

Disiplinli ve planlı bir çalışma düzeni: Taşıma işlemi aşamasında Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık ekibi olarak taşınan kişilerle anlaşılan saatte taşınılacak evde buluşulur. Ekibimiz evin oda sayısı, eşyaların yoğunluğu gibi kriterlere göre yaptıkları planla taşıma işlemine başlar. Yine aynı düzenle yeni taşınılacak eve taşıdıkları eşyaları, tekrar birleştirerek uygun olan yere yerleştirirler.

Bütçe dostu fiyat politikası: Taşıma hizmetini verirken eşyaların hangi lokasyondan alıp hangi lokasyona bırakacağımıza ve evin oda sayısı ile eşya miktarına bakarak taşınmak isteyen siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet vermeye hazırız. İki lokasyon arası kaç kilometre, taşıma esnasında asansör kullanımı olacak mı gibi sorular da taşıma hizmeti ücretini belirleyen faktörlerdendir.

Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık Taşınma Esnasında Hangi Hizmetleri Verir?

Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketinin taşınma esnasında verdiği hizmetler şu şekildedir:

 • Eşyaların parçalara ayrılması
 • Eşyaların tek tek paketlenmesi
 • Nakliye aracına eşyaların taşınması
 • Eşyaların istenilen lokasyona güvenli bir şekilde teslimi
 • Parçalara ayrılan eşyaların tekrar montajlanması
 • Eşyaların taşınan kişilerin isteğine göre yerleştirilmesi

Eşyaların parçalara ayrılması: Anlaşılan saatte taşınılacak eve gelen ekibimiz ilk iş olarak büyük mobilyaları demonte eder. Dikkatli bir şekilde parçalara ayrılan mobilyaların vida, çekmece kulpu gibi küçük parçaları da özenle ayrılır. Evin içinde taşınacak olan avizeler, modem gibi eşyalarda yerinden sökülür.

Eşyaların tek tek paketlenmesi: Gerek büyük mobilya parçaları gerek beyaz eşyalar gerekse evin diğer malzemeleri taşıma ekibinin yanında getirdiği paketleme malzemeleriyle sarılır. İhtiyaç duyulan yerde kolilere de başvurulur. Paketleme işlemi yapılırken streç film, balonlu ambalaj naylon gibi paketleme malzemelerinin, eşyanın özellikleriyle tam uyumlu olmasına özellikle dikkat edilir. Aksi halde eşyalara zarar verilir ki Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık şirketi olarak bunu asla istemeyiz.

Nakliye aracına eşyaların taşınması: Paketlemesi özenle yapılan eşyalar aynı özenle ve dikkatle belirli bir düzene göre nakliye aracına yerleştirilir. Eğer taşınacak kişilerin asansörle taşıma talebi varsa taşıma ekibi asansör kurulumunu ve eşyaların asansörle güvenli bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirir.

Eşyaların istenilen lokasyona güvenli bir şekilde teslimi: Nakliye aracına yerleştirilen eşyaların yolda olumsuz bir şeyle karşılaşmaması için çok dikkatli bir şekilde, eşyaların yeni lokasyona sevki gerçekleştirilir. Anlaşma şartlarına göre taşıma işlemi taşınacak kişilerin isteği üzerine asansörle de yapılabilir.

Parçalara ayrılan eşyaların tekrar montajlanması: Taşınmanın rahat olması ve eşyaların hasar görmemesi için parçalara ayrılan özellikle büyük mobilyalar taşınılan yeni eve özenle taşındıktan sonra eski hallerine geri getirilir. Paketleri itina ile açılan mobilya parçaları, özenli bir şekilde birleştirilir.

Eşyaların taşınan kişilerin isteğine göre yerleştirilmesi: Beyaz eşyalar, koliler, tekrar kurulumu yapılan mobilyalar taşınan kişilerin istedikleri odalara, istedikleri şekilde yerleştirilir. Bu aşamada boşaltılan evden getirilen modem, avize gibi eşyalar yeni evdeki yerlerine ekip arkadaşlarımız tarafından takılır.

Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak saydığımız bu kriterlere azami ölçüde dikkat ederek eşyalarınızı size söz verdiğimiz gibi tam zamanında ve güvenli bir şekilde taşıyacağız. Mükemmel kalitede evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetleriyle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Fiyatları Nasıldır?

Taşınan kişilerin profesyonel bir hizmet alması yeterince stresli bir süreç olan taşınma işini kolaylaştırmaktadır.  Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık olarak bu hizmeti size sunarken hizmet ücretinin hesaplanması için bazı durumları dikkate alırız. İşte o durumlar…

 • Boşaltılan eski evle taşınılacak olan yeni ev arasındaki mesafenin kaç kilometre olduğu
 • Alınacak taşınma hizmetinin şehir içi mi şehirlerarası mı olduğu
 • Boşaltılan evin oda sayısı ve bu odalardaki eşya miktarı
 • Ev boşaltılırken evin kaçıncı katta olduğuna bağlı olarak asansörlü taşımacılık hizmetinin kullanıp kullanılmaması
 • Taşınılacak olan yeni evin kaçıncı katta olduğuna bağlı olarak eşyaların nasıl taşınacağı, asansörlü taşımacılık hizmetinin kullanıp kullanılmaması
 • Bazı müşterilerimiz eşyalarının parçalama işlemini kendi yaparken bazı müşterilerimiz de eşyalarının bir kısmını kendi taşımak ister. Bu sebeple evde kalan eşyalar üzerinden fiyat hesaplaması yapılır.

Bunlar gibi değişkenlere bağlı olarak evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetinin ücreti değişmektedir. Bu değişkenler ışığında size en uygun fiyatı çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Antakya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık firmamıza uğramadan evinizi taşımayın.

Back To Top